केन्द्रीय संस्करण

केदार घिमिरे ‘माग्ने बुढा’ ले भने- ‘कृपया मेरो घरतिर नआउनुहोला, भेट्न परे मै त्यता आउँला’

person explore access_timeसाउन ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कोरोनाको कहर दिन प्रतिदिन बढ्दो छ । जसका कारण सबै मानिस त्रसित छन् । कोरोनाको कहरका कारण फिल्म क्षेत्र पनि लामो समयदेखि बन्द छ । लकडाउन अवधिभर काठमाडौं उपत्यकामा कोरोना संक्रमितको संख्या न्यून थियो । तर, अहिले संक्रमितको संख्या उच्च देखिएको छ ।

कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या करिब एकसय पुगिसकेको छ । कोरोनाबाट बच्नका लागि चिकित्सकहरुले कसैसँग भेटघाट नगर्न, हात नमिलाउन, अङ्कमाल नगर्न आग्रह गरिरहेका छन् । यस्तैमा कोरोना संक्रमणको जोखिमलाई मध्यनजर गर्दै हाँस्यकलाकार केदारप्रसाद घिमिरे ‘माग्ने बुढा’ कसैलाई पनि आफ्नो घरमा नआउन आग्रह गरेका छन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा एक पोष्ट गर्दै उक्त आग्रह गरेका हुन् ।

उनले लेखेका छन्– ‘कृपया मेरो घरतिर नआउनुहोला । भेट्न परे मै त्यता आउँला । कोभिड १९ ।’  घिमिरेको यो पोष्टलाई धेरैले शेयर र लाइक समेत गरेका छन् ।  घिमिरे अचेल अत्यावश्यक कामबाहेक घरभन्दा बाहिर निस्किदैनन् । त्यसैले उनले फेसबुकमै सूचना जारी गरेर आफूलाई भेट्न घरमा नआउन आग्रह गरेका हुन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.