केन्द्रीय संस्करण

भारतको विमान दुर्घटनाको उद्धारकार्यमा संलग्न २२ अधिकारी कोरोना पोजेटिभ

person explore access_timeसाउन ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

भारतको केरल विमान दुर्घटनाको उद्धारकार्यमा समावेश २२ जना अधिकारीको कोरोना रिपोर्ट पोजेटिभ आएको छ । यसमा कलेक्टरदेखि स्थानीय अधिकारी समावेश छन् । भारतीय मिडियाका अनुसार यो जानकारी मलाप्पुरमको स्वास्थ्य अधिकारीले दिएका हुन् ।

उक्त विमान दुर्घटना ७ अगस्टमा कोझिकोड एयरपोर्टमा भएको थियो । विमान रनवेबाट चिप्लिएपछि ३५ फिट गहिरो खाल्डोमा खसेको थियो र दुई टुक्रा भएको थियो । यसमा १८ जनाको मृत्यु भएको थियो भने १ सय ४९ यात्री घाइते भएका थिए ।

दुर्घटनामा मारिएका एक यात्रीको कोरोना रिपोर्ट पोजेटिभ आएको थियो । त्यसपछि उद्धारकार्यमा संलग्न सिआईएसएफका जवान, स्थानीय र अधिकारीलाई क्वारेन्टिनमा बस्न भनिएको थियो । केरलकी स्वास्थ्यमन्त्री केके शैलजाले भनेकी थिइन्, ‘उद्धारकार्यमा समावेश सबै मानिसहरुलाई होम आइसोलेशनमा बस्नुपर्छ । राज्य सरकारले उनीहरुको कोभिड परीक्षण गर्नेछ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.