केन्द्रीय संस्करण

बुटवल पाल्पा सडक फेरि अवरुद्ध

person explore access_timeसाउन ३०, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

बुटवल । सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तर्गत बुटवल–पाल्पा सडक  पहिरोका कारण फेरि अवरुद्ध भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाकाअनुसार पाल्पा तिनाउँ गा.पा – ३ तल्लो सिद्धबाबा मन्दिर नजिकै गएको पहिरोले दिउँसो साढे १ बजेपछि अवरुद्ध भएको छ । गएरातीदेखी अवरुद्ध सडक बिहान सुचारु भएपनि फेरि पहिरोले दिउसोबाट अवरुद्ध हुन पुगेको हो ।

प्रहरीले पहिरो हटाउन सडक डिभिजन कार्यालयसँग समन्वय भइरहेको जनाएको छ । पहिरो हटाउन कति समय लाग्ने एकिन नभएको प्रहरीले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.