केन्द्रीय संस्करण

लक्ष्मी बैंकले विस्तार गर्‍यो २ नयाँ एक्सटेन्सन काउण्टर

person explore access_timeसाउन २९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । लक्ष्मी बैंकले आफ्नो शाखा संजाल विस्तार गर्ने क्रममा आफ्नो छैटौं र सातौँ एक्सटेन्सन काउण्टर दोलखामा स्थापना गरेको छ । बैंकले छैटौं एक्सटेन्सन काउण्टर दोलखाको तामाकोशी गाँउपालिका–वडा न. ३, जाफेमा स्थापना गरेको छ भने सातौँ एक्सटेन्सन काउण्टर कालिञ्चोक गाँउपालिका–वडा न. ८, सुनखानीमा स्थापना गरी संचालनमा ल्याएको छ ।

यी २ नयाँ एक्सटेन्सन काउण्टरका स्थापनासँगै लक्ष्मी बैंकको संजाल ४८ जिल्लामा १२१ शाखा, ७ एक्सटेन्सन काउण्टर, ४ हस्पिटल सेवा काउन्टर, १५१ एटिएम, २५०० भन्दा बढि रेमिटेन्स् एजेन्ट तथा ६१ शाखा रहित बैंंकिङ एजेन्टहरु पुगेको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.