केन्द्रीय संस्करण

नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले वायुसेवा सञ्चालकलाई भन्यो – भदौ १६ देखि हुने उडान तालिका संशोधन गरेर पठाऊ

person explore access_timeसाउन २९, २०७७ chat_bubble_outline1

नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले (क्यान) वायुसेवा सञ्चालकलाइ भदौ १६ गतेबाट हुने आन्तरिक तथा बाह्य उडानको तालिका संशोधन गरेर पठाउन भनेको छ । यसअघि भदौ १ गतेबाट उडान गर्ने भनिएकाले सोही बमोजिम बायुसेवा सञ्चालकहरुले उडान तालिका क्यानलाई पठाएका थिए । कोरोनाको महामारी बढ्दै गएपछि मन्त्रिपरिषदको निर्णयले भदौ १ गतेबाट खोल्ने भनेको उडान स्थगित गरेको छ । पहिला पठाएको तालिकालाई अब वायुसेवा सञ्चालकहरुले संशोधन गरेर क्यानमा पठाउनुपर्नेछ ।

हिजो मात्र नेपाल वायसेवा सञ्चालक संघले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै अर्थतन्त्रलाई चलायमान बनाइराख्ने एकमात्र औजार यात्रा भएको र सबैभन्दा सुरक्षित यातायात हवाइ भएकाले सरकारले उडान खोल्न ढिलाइ गर्न नहुने बताएको थियो ।सबै तयारी पुरा गरेर भदौ १ गतेदेखि उडानको प्रतिक्षामा रहेका वायुसेवा सञ्चालकहरु सरकारको पछिल्लो निर्णयले रुष्ट छन् । संसारभर नै आन्तरिक तथा अन्तर्राष्ट्रिय उडानहरु तोकिएको स्वास्थ्य मापदण्ड अपनाउँदै  उडान भइरहेकाले नेपाल सरकारले पनि सोहीअनुसार निर्णय गर्नुपर्ने उनीहरुको भनाइ छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Aug. 13, 2020, 2:11 p.m. Bhuwan chhetri
    Nepal neta haru sab lai corona le sattar paros vukampa aayer lage ni hunx6 sab jana lai
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.