केन्द्रीय संस्करण

फेरि फिल्म निर्माण गर्दै पूजना

person explore access_timeसाउन २९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अभिनेत्री पूजना स्त्रीले फेरि फिल्म निर्माणमा जुटेकी छन् । केही पहिले ‘चकलेट’ फिल्म निर्माण गरेकी  पूजनाले अहिले नयाँ फिल्मको कार्य थालिसकेकी छन् ।  उनले निर्माण गर्ने फिल्मको अहिले कथा लेखन सकिएको छ । केही दिनमै फिल्मका लागि गीत रेकडिङ हुने र कलाकार छनौट गरिने उनले बताइन् ।

फिल्म ‘चकलेट’पछि पर्दामा पनि नदेखिएकी पूजना अभिनित पछिल्लो फिल्म ‘नालापानी’ प्रदर्शनमा आउन बाँकी रहेको छ । एकसमय बोल्ड दृश्य दिएर चर्चामा रहेकी पूजानाको श्रीमान् लगायत केही फिल्मले राम्रै सफलता हात परेका थिए । अभिनय क्षमता भएपनि फिल्मका निर्माता निर्देशकसँग कामको लागि हात नजोड्ने बानीका कारण  केही अभिनेत्रीपछि परेका छन् हाम्रो फिल्म क्षेत्रमा । ती मध्यकी एक पूजना पनि हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.