केन्द्रीय संस्करण

‘डल्ली’मा विकास र एलिनाको रोमान्स

person explore access_timeसाउन २९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गायिका एलिना चौहान र गायक विवेक चौलागाईको स्वरमा रहेको ‘डल्ली’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । भिडियो सहित सार्वजनिक गीतमा शब्द, संगीत प्रभावन जेको रहेको छ । बिकास लामिछाने, एलिना चौहान, राजाराम गौतम र विपना चौलागाईको अभिनय रहेको भिडियो प्रभावन जेले नै निर्देशन गरेका हुन् । 

भिडियोमा ज्ञानेन्द्र शर्मा हुंमागाईको छाँयाकन, डिनशन शाहको सम्पादन रहेको छ । रोमान्टीक प्रेमकथा बुनिएको भिडियो पर्यटकीय नगरी धुलिखेलको पात्लेखेतमा छायाँकन गरिएको हो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.