केन्द्रीय संस्करण
कोरोना महामारी

सप्तरीमा कोरोना संक्रमणबाट थप १ जनाको मृत्यु

person explore access_timeसाउन २७, २०७७ chat_bubble_outline0

सप्तरी । सप्तरीमा थप १ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ ।  मङ्गलबार राती डाकनेश्वरी नगरपालिका छातापुर घर भई राजविराज नगरपालिका ६ बस्ने ८० वर्षीय पुरुषको मृत्यु भएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय सप्तरीले जनाएको छ ।

कोरोना संक्रमण देखिएपछि आइसोलेसनमा पुर्‍याउने क्रममा ती वृद्धको मृत्यु भएको कार्यालय प्रमुख दुनियालाल यादवले जानकारी दिए ।  ४ दिन पहिले ज्वरो आएपछि चिकित्सककहाँ उपचार गराउन आएका ती पुरुषको  परीक्षणका लागि स्वाब लिइएको थियो । स्वाब परीक्षणको रिपोर्ट मंगलबार साँझ पोजिटिभ आएको थियो ।

संक्रमितलाई एम्बुलेन्समा आइसोलेसन लैजाने क्रममा बाटोमा मृत्यु भएको प्रमुख यादवले बताए । योसँगै सप्तरीमा कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ३ पुगेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.