केन्द्रीय संस्करण

फिल्म ‘झोला झाल’ को सुटिङ सुरु

person explore access_timeसाउन २७, २०७७ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘झोला झाल’को सुटिङ सुरु भएको छ । दिनेश पाख्रिनको निर्माण रहेको फिल्मको सुटिङ सोमबार काठमाडौको शंखमुल चोकबाट सुरु भएको हो । कथा समेत निर्माता दिनेशकै रहेको फिल्मका निर्देशक आर.एल मोक्तान हुन् । फिल्ममा पटकथा, सम्बाद समेत निर्देशक मोक्तानकै रहेको छ ।

रोहित रुम्बा, कविता राय, कालु राना, रस्मी भट्ट, रमेश बस्नेत, रेसम फिरिरि, शैलेस पहारी, सविना मल्ल ठकुरी,  श्रृजना मल्ल ठकुरी, पवन नगरकोटी, अनिल लामा, दिनेश पोख्रिनलगायतको अभिनय रहने फिल्म समसामाहिक बिषयमा निर्माण हुन लागेको हो ।

दीपक आलेमगर, मिलन श्रेष्ठ, कर्णबहादर बिष्ट, टेकेन्द्र निर्माता रहेको फिल्मको कार्यकारी निर्माता शेखर लामा हुन् । 

बिकाश चौधरीको संगीत रहने फिल्मको छायाँकन रामेश्वर केसीले गरिरहेका छन् । कोरोनाको महामारीको कारण सामाजिक दुरी कायम गर्दै सुरक्षा अपनाएर फिल्मको छायाँकन सुरु गरिएको निर्देशक आरएल मोक्तानले बताए ।   
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.