केन्द्रीय संस्करण

देउवाले फेरि विस्तार गरे ५ वटा विभाग (नामावलीसहित)

person explore access_timeसाउन २६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले फेरि पार्टीका केन्द्रीय विभागहरुमा सदस्य मनोनयन गरेका छन् । उनले काँग्रेसको विधान, २०१७ (संशोधन सहित) को धारा २५ (९) बमोजिम केन्द्रीय विभागहरुमा मनोनयन गरेको  मुख्यसचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले जानकारी दिए । 

वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल समूह विरोधका बीच देउवाले विभागमा पदाधिकारी र सदस्यको मनोनयनलाई तीव्र पारेका छन् । देउवाले चिनकाजी श्रेष्ठ नेतृत्वको उद्योग व्यापार विभागको उपाध्यक्षमा पर्साका अनिलकुमार रुग्गटा र ४० जना सदस्य मनोनयन गरेका छन् ।


यस्तै देउवाले सीता गुरुङ  प्रमुख रहेको आदिवासी जनजाति विभागमा ४१ जना सदस्य मनोनयन गरेका छन् । गोविन्द भट्टराईको नेपाली जनसम्पर्क समिति समन्वय विभागमा ७ जना सदस्य थपिएका छन् ।

शिवप्रसाद हुमागाँइ नेतृत्वको  श्रमिक तथा ट्रेड युनियन विभागमा ३७ जना सदस्य मनोनयन भएका छन् भने केशवकुमार बुढाथोकी प्रमुख रहेको राज्य प्रशासन विभागमा ४१ जना थपिएका छन् ।

यस्तै सभापति देउवाले संगठन विभागको उपप्रमुखमा चितवनका पृथ्वीमान गुरुङ, स्थानीय तथा समन्वय विभागमा जुम्लाका हरिकृष्ण हमाल र वित्तिय तथा सहकारी संस्था समन्वय विभागमा स्याङ्जाका केशवराज लम्साल र काठमाडौंका निरञ्जन सेढाईलाई मनोनयन गरेका छन् । आइतबार मात्र देउवाले १२ वटा विभाग विस्तार गरेका थिए ।


विभागहरुमा  मनोनयन भएका सदस्यको नामावली


उद्योग व्यापार विभाग - प्रमुख चिनकाजी श्रेष्ठ

उपप्रमुख -  अनिलकुमार रुग्गटा, पर्सा

सचिव  - दीर्घमान श्रेष्ठ,  चितवन

सदस्य  -आनन्दराज मुल्मी,  कास्की

सदस्य - प्रकाशसिंह कार्की, सोलुखुम्बु

सदस्य - रविन्द्रमान श्रेष्ठ, बाँके

 सदस्य -सुदर्शन कार्की, दोलखा

सदस्य - अमरेश चन्द्र बैदार, सिन्धुली

सदस्य -अर्जुन उप्रेती, धादिङ

सदस्य -जनक धामी, वर्दिया

सदस्य- सञ्जय केडिया, पर्सा

सदस्य -बजरंग साह, धनुषा

सदस्य- महेन्द्र साह,  सर्लाही

सदस्य- दीप तनुष प्रताप सिंह, महोत्तरी

सदस्य- रमानन्द जैसवाल, सर्लाही

सदस्य - देवकुमार श्रेष्ठ,  तनहुँ

सदस्य - श्रीप्रसाद श्रेष्ठ (महेन्द्र),  स्याङ्जा

सदस्य - विप्लव हमाल, पर्वत

सदस्य - दिनेश खनाल,  नुवाकोट

सदस्य - किरण वली, चितवन

सदस्य - राजेश श्रेष्ठ, काभ्रे

सदस्य - अम्बिका शर्मा,  काठमाडौ

सदस्य - मसिना खड्का भण्डारी,  सिन्धुपाल्चोक

सदस्य - विकास प्रधान,  धनकुटा

सदस्य - अशोक कार्की,  उदयपुर

सदस्य - केदार थापा, इलाम

सदस्य - राजन ढुंगाना,  झापा

सदस्य - बालकुमारी सिटौला, मोरङ

सदस्य - डा। शान्तकुमार शर्मा, रुपन्देही

सदस्य - खिमप्रसाद खराल, दाङ

सदस्य - मणिराम पौडेल, अर्घाखाँची

सदस्य - बालकृष्ण सुवेदी, रोल्पा

सदस्य - नरसिंह मल्ल,  दैलेख

सदस्य - तकदिर लामा,  हुम्ला

सदस्य - सुवर्ण बुढा,  डोल्पा

सदस्य - नरेन्द्र कुँवर, अछाम

सदस्य - सुरेन्द्र अवस्थी, दार्चुला

सदस्य - लव शाही,  कैलाली

सदस्य - राजन श्रेष्ठ, नुवाकोट

सदस्य - तारादत्त पनेरु,  कञ्चनपुर

सदस्य - बीरबहादुर भण्डारी सिन्धुपाल्चोक

आदिवासी जनजाति विभाग - प्रमुख सीता गुरुङ

सदस्य - आनन्दसन्तोषी राई, धनकुटा

सदस्य - उत्तम थाङदेन, तेह्रथुम

सदस्य - दुरेन राई, खोटाङ

सदस्य - इन्द्रबहादुर मुवाहाङ, मोरङ

सदस्य - एन।पी। चेम्जोङ, पाँचथर

सदस्य - सूर्यबहादुर कुलुङ राई, सोलुखुम्बु

सदस्य - शोभित दास धानुक,  धनुषा

सदस्य - हृदयनारायण चौधरी,  रौतहट

सदस्य - वृहस्पति श्रेष्ठ, पर्सा

सदस्य - इग्रासन मण्डल धानुक, बारा

सदस्य - दिनेश चौधरी थारु, पर्सा

सदस्य - लामाकार्पु तामाङ, रसुवा

सदस्य - बैकुण्ठ नारायण प्रधान,  दोलखा

सदस्य - दोर्जे स्याङ्तान,  सिन्धुली

सदस्य - धु्रवराज लामा,  रामेछाप

 सदस्य - रविन्द्रजंग तामाङ,  धादिङ

सदस्य - जानकी लामा, मकवानपुर

सदस्य - लेप्टेन यामबहादुर गुरुङ,  स्याङ्जा

सदस्य - क्या। ओमलाल पुलामी,  म्याग्दी

सदस्य - साङ्तो लामा, मनाङ

सदस्य - नर्वु गुरुङ,   मुस्ताङ

सदस्य - रविन्द्रसिंह राना,  रुपन्देही

सदस्य - प्रदीप श्रेष्ठ,  बाँके

सदस्य - बोमबहादुर थापा, पाल्पा

सदस्य - तिलबहादुर घर्ती, रुकुम ९पूर्व०

सदस्य - दिपक श्रेष्ठ, रोल्पा

सदस्य - लिला राम थापा मगर,  सुर्खेत

सदस्य - कुन्छाङ टसी लामा, हुम्ला

सदस्य - कमलदेव पुन, जाजरकोट

सदस्य - प्रेमा श्रेष्ठ, डोटी

सदस्य - मानसिंह बुढाथोकी, दार्चुला

सदस्य - राम रसिले चौधरी, कैलाली

सदस्य - फिरु राना,  कैलाली

सदस्य - झक्कु घर्ती मगर,  रोल्पा

सदस्य - विनोदराज मोक्तान, सुनसरी

सदस्य - विश्वम्भर प्रधान, काठमाडौं

सदस्य - आङ्छिरिङ शेर्पा, सोलुखुम्बु

 सदस्य - रवि सिंह, काठमाडौं

सदस्य - भुवन गुरुङ, कास्की

सदस्य - सुभाष राई, काठमाडौं

सदस्य - शान्ति लक्ष्मी श्रेष्ठ, काभ्रे

नेपाली जनसम्पर्क समिति समन्वय विभाग - प्रमुख गोविन्द भट्टराई

सदस्य - टंकप्रसाद राई, संखुवासभा

सदस्य - अञ्जनी श्रेष्ठ, चितवन

सदस्य - जगत बराम, गोरखा

सदस्य - विमल ढकाल, पाल्पा

 सदस्य - तप्तबहादुर विष्ट, सुर्खेत

सदस्य - विद्या तिमिल्सीना, बाजुरा

सदस्य - सुजितकुमार सिंह, बारा

श्रमिक तथा ट्रेड युनियन विभाग- प्रमुख शिवप्रसाद हुमागाँइ

सदस्य - चन्द्र महर्जन, ललितपुर

 सदस्य - सुरेन्द्र तिमिल्सीना, पाँचथर

सदस्य - राजकुमार लिम्बू, मोरङ

सदस्य - नारायण बजगाई, झापा

सदस्य - अम्बिका भट्टराई, ओखलढुंगा

सदस्य - महेन्द्र राई, उदयपुर

सदस्य - जनार्दनराम निरौला, मोरङ

सदस्य - सत्यनारायण रावल, रौतहट

सदस्य - राधाकान्त देव, सप्तरी

सदस्य - अरूण के।सी। , सिरहा

सदस्य - अलाम कुमार सिंह, महोत्तरी

सदस्य - माधव दुलाल, ललितपुर

सदस्य - ऋषवदेव घिमिरे, ललितपुर

 सदस्य - यमबहादुर थापा, नुवाकोट ९भद्रुटार०

सदस्य - भगवान अधिकारी, काभ्रे

सदस्य - डी।पी। अर्याल, धादिङ

सदस्य - कृष्णचन्द्र बँस्ताकोटी, म्याग्दी

सदस्य - वावुराम पौडेल, लम्जुङ

सदस्य - दीर्घनारायण शर्मा, स्याङ्जा

 सदस्य - कुमारवावु अधिकारी , संखुवासभा

सदस्य - नविन श्रेष्ठ, गोरखा

सदस्य - काजीमान श्रेष्ठ , रुपन्देही

सदस्य - बमबहादुर डी।सी।, दाङ

सदस्य - झविन्द्र वि।क।,  गुल्मी

सदस्य - रूद्र ओली, बाँके

 सदस्य -   सदस्य जुद्धबहादुर थापा, पाल्पा

सदस्य - कलमबहादुर खत्री, सुर्खेत

सदस्य - तीर्थजंग शाही,   सुर्खेत

सदस्य - विष्णुबहादुर शाही, जुम्ला

सदस्य - कल्धर सिंह, जाजरकोट

सदस्य - पदमबहादुर अधिकारी, अछाम

सदस्य - दिलबहादुर बम, डोटी

सदस्य - नन्दराम भट्ट बैतडी

सदस्य - बीर्खबहादुर शाह, कञ्चनपुर

सदस्य - सत्रुधन गुरुङ, भक्तपुर

सदस्य - हर्कबहादुर जी.सी., दैलेख

राज्य प्रशासन विभाग . प्रमुख केशवकुमार बुढाथोकी

 सदस्य - रमेश बखती, ललितपुर

सदस्य - शम्भु अधिकारी, काठमाडौं

सदस्य - प्रकाश थापा, काभ्रे

सदस्य - अर्जुन थापा, धादिङ

सदस्य - शंकर अधिकारी, रामेछाप

सदस्य - सागरदास रञ्जित, काठमाडौं

सदस्य - मानबहादुर रावल, अछाम

सदस्य - पूर्णचन्द्र लेखक (पिसी),  बैतडी

सदस्य - शम्शेर वम, बझाङ

सदस्य - मोहनराज पाठक, डडेल्धुरा

सदस्य - राजेन्द्र तिवारी, पर्वत

सदस्य - भरतराज शर्मा, स्याङ्जा

सदस्य - प्रमानन्द कँडेल, बाग्लुङ

सदस्य - इमानसिंह बस्नेत, गोरखा

सदस्य - रोशनवावु थुलुङ, सोलु

सदस्य - रामनारायण ढुंगाना, तेह्रथुम

सदस्य - बावुराम विष्ट,  सुनसरी

सदस्य - महेशचन्द्र साह,  सुनसरी

सदस्य - मातृका नेपाल, ताप्लेजुङ

सदस्य - मनोज घिमिरे, मोरङ

सदस्य - झक्कड बस्नेत,  सुर्खेत

सदस्य - शिवराज जोशी,  दैलेख

सदस्य - रत्न अधिकारी, जाजरकोट

सदस्य - वशिष्ठमणि त्रिपाठी, रुपन्देही

सदस्य - पदमप्रसाद खनाल, कपिलवस्तु

सदस्य - महादेव शाह, दाङ

सदस्य - गोविन्द चालिसे, रुपन्देही

सदस्य - मुकेश थापा, गुल्मी

सदस्य - अशोक गुप्ता, पर्सा

सदस्य - अनन्त कोइराला,   रौतहट

सदस्य - रामप्रसाद मैनाली,  सर्लाही

सदस्य - सुधिर गोइत, धनुषा

सदस्य - महेश चौधरी, सिरहा

सदस्य - यामप्रसाद पाण्डे,  स्याङ्जा

सदस्य - ईन्द्रमाया लामा,  चितवन

सदस्य - दिव्य घिमिरे, काठमाडौं

सदस्य - डा। उमेश भट्टराई, काठमाडौं

सदस्य - गणेश राई,  भोजपुर

सदस्य - डा। खगेन्द्र पाण्डव अधिकारी,  झापा

सदस्य - रवि भट्टराई, महोत्तरी

सदस्य - गोकुल खड्का,   ललितपुर

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.