केन्द्रीय संस्करण

बाढीले ९ पसल बगे, एक जना वेपत्ता

person explore access_timeसाउन २६, २०७७ chat_bubble_outline0

बाजुरा  । गएरातिबाट परेको वर्षासंँगै बुढीगंगा नदीमा आएको बाढीले बाजुराको गौमुल गाउँपालिका वडानम्बर २ मा रहेका ९ वटा पसल बगाएको छ । गाउँपालिका २ स्थित तल्लो जुगुनमा नदी किनारमा रहेका ९ वटा पसल बाढीले बगाएको हो । त्यस्तै बाढीका कारण ९ वटाघर जोखिममा परेका छन् । जोखिममा परेका घरका सदस्यहरुलाई खुला  जमिनमा पाल टागेर राखिएको जिल्ला प्रहरीकार्यालायका प्रमुख  डिएसपी टंक प्रसाद भट्टराईले रातोपाटीलाई जानकारी दिए ।

यसैबीच बाजुराको बडिमालिका नगरपालिका २ मा पनि बाढीले ठुलो क्षति गरेको स्थानीयले बताएका छन् । सो नगरपालिकामा १ जना महिला बेपत्ता हुनुका साथै २० घरसहित पुल बगाएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्ण गैरेले जानकारी दिए । घागर २ बस्ने ६५ बर्षकी औशीदेवी महत्त बगेर बेपत्ता भएकी हुन् । उनको खोजीकार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ । बेपत्ता महत वडा नं २ का वडाअध्यक्षका आमा रहेको प्रहरीले जनाएको स्थानीयका  भैसी २,गोरु ३ र ४ वटा बाख्रा समेत बगाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.