केन्द्रीय संस्करण

मेडिसिटी अस्पतालमा उपचाररत कोरोना संक्रमित पुरुषको मृत्यु, वीरगञ्जमा पनि महिलाको मृत्यु

person explore access_timeसाउन २६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । मेडिसिटी अस्पतालमा उपचाररत कोरोना संक्रमितको एक पुरुषको मृत्यु भएको छ ।  कलंकीका  ६४ वर्षीय पुरुषको अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको ललितपुर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्रमुख खगेश्वर गेलालले जानकारी दिए । असार ३१  गते स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि उनको मेडिसिटी अस्पतालमा उपचार भइरहेको थियो ।

मृतक पुरुषलाई  निमोनिया भएको ललितपुर स्वास्थ्य कार्यालयका वरिष्ठ स्वास्थ्य प्रशासक डाक्टर गेलालले बताए । ती व्यक्ति मधुमेहका रोगी समेत रहेको अस्पतालले जनाएको छ । यस्तै सोमबार वीरगञ्जमा ४५ वर्षीया महिलाको कोरोना संक्रमण कै कारण मृत्यु भएको  छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.