केन्द्रीय संस्करण

तस्विरमा हेर्नुहोस् राष्ट्रिय फुटबल टोलीका खेलाडीहरुको कोरोना परीक्षण

भदौ १ बाट प्रशिक्षण सुरु गर्ने योजना

person explore access_timeसाउन २६, २०७७ chat_bubble_outline0

अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिमका खेलाडीको सोमबारदेखि कोरोना परीक्षण शुरु भएको छ । विश्वकप छनौट फुटबलका लागि एन्फाले भदौ १ देखि टिमको प्रशिक्षण सुरु गर्ने योजना बनाएको छ । त्यसैका लागि एन्फाले कोरोना परीक्षण गरेको हो । पहिलो दिन काठमाडौँ बाहिरबाट आएका खेलाडीहरुको कोरोना परीक्षण गरिएको छ । भोलि अन्य खेलाडी तथा प्रशिक्षण टोलीको पनि परीक्षण गरिने बताइएको छ ।

नेपाल सरकारले भदौ १ देखि जनस्वास्थ्य र सुरक्षाको मापदण्ड अपनाएर खेलकुदको प्रशिक्षण गर्नका लागि खुल्ला गरेपछि एन्फाले प्रशिक्षणको तयारी गरेको हो । एन्फाले बिहीवारबाट एन्फा मुख्यालयमा रहेको होस्टल सेनिटाइज गर्ने काम सुरु गरेको थियो ।  त्यस्तै, एन्फाको सातदोबोटो स्थिति कार्यालय भवन र मैदान पनि निर्मलीकरण गर्ने काम भइरहेको छ । डब्ल्युएचओ र फिफाको गाइडलाइन्सअनुसार एन्फाको मेडिकल टिमले पनि प्रशिक्षण गर्न प्रोटोकल तयार गरिएको बताएको छ । विश्वकप छनोटअन्तर्गत समूह ‘बी’मा रहेको नेपालले अब तीन खेल खेल्न बाँकी रहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.