केन्द्रीय संस्करण
राजनीति

‘प्रम ओलीको गतिविधि संसद नै भंग गर्नेतर्फ केन्द्रित’

person explore access_timeसाउन २५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेकपाका स्थायी समिति सदस्य एवं संसदीय दलका मुख्य सचेतक देव गुरुङले प्रधानमन्त्री केपी ओलीको गतिविधि संसद नै भंग गर्नेतर्फ केन्द्रित भएको बताएका छन् । रातोपाटीसँगको अन्तरवार्तामा नेता गुरुङले असार १६ गतेपछि डेडलकको अवस्थामा स्थिति पुगेको र सोही क्रममा प्रधानमन्त्री ओलीले संसद नै विघटन गर्ने तयारी गरेपनि पछि हटेको बताए  । 

‘त्यस्तो तयारी गरेको भन्ने आयो तर विरोधपछि रोकियो । १६ पछि एक प्रकारको डेडलक जस्तो भइरहेको थियो, वार्ता पनि भएको थिएन र भएपनि औपचारिकतामा सीमित थियो’, गुरुङले थपे, ‘२२ गतेको यो खालको हल्लाखल्ला र यस्तो कुरा आइसकेपछि बल्ल दुई अध्यक्षबीच कुराकानी गर्ने अवस्थामा पुगेको देखियो । यो सवै स्थितिले दल विभाजन, संकटकाल, संसद विघटनको कसरत आदि चिन्ताको विषय भयो ।’

नेता गुरुङले तत्काल ओली सो कदमबाट पछि हटेपनि पार्टी कमिटीमा आलोचना भइरहने, अध्यक्ष र सरकारको बारेमा पनि आलोचना भइरहे कुनैपनि बेलामा उनी अघि सर्न सक्ने बताए । 


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.