केन्द्रीय संस्करण

बलात्कार मुद्दाका फरार पक्राउ

person explore access_timeसाउन २५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । बलात्कार  मुद्दामा अदालतको फैसलापछि भागेका कैलाली गौरीगंगा नगरापलिका–३ का अर्जुन चौधरीलाई प्रहरीले पक्रेको छ । ०७२ भदौ १३ मा साँझपख ३ वर्षीया बालिकालाई उनले बलात्कार गरेका थिए । जिल्ला अदालत कैलालीले ०७३ जेठमा उनलाई बलात्कार मुद्दामा दोषी ठहर गर्दै ९ बर्ष ३ महिना कैद र २५ हजार जरिवाना हुने फैसला गरेको छ ।

जबर्जस्ती करणी गरेको २ दिनपछि पक्राउ परेका चौधरी अदालतको सुरुवाती फैसलापछि धरौटीमा रिहा भए । अन्तिम फैसलामा अदालतले जेल सजायको निर्णय सुनाएपछि उनी फरार भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका इन्सपेक्टर हिक्मतबहादुर थापाले जानकारी दिए ।

राती घरमा सुतिरहेकी बालिकालाई उनले गौरीगंगा नगरपालिका–३ स्थित शिव नदीको किनारमा रहेको नर्सरी जंगलमा लगेर बलात्कार गरेका थिए । बलात्कृत बालिकालाई प्रहरीले अर्धचेत अवस्थामा उद्दार गरेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.