केन्द्रीय संस्करण

म्युजिक भिडियो अभिनयमार्फत गिनिज वर्ल्ड रेकर्ड राख्दै शंकर

person explore access_timeसाउन २५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । लोकदोहोरी गीतका मोडल तथा निर्देशक शंकर बिसी अहिले गिनिज वल्र्ड रेकर्डस् तयारीमा छन् । अहिलेसम्म ३५ सय बढि म्युजिक भिडियो अभिनय गरेका उनले यसैको माध्यमबाट गिनिज वल्र्ड रेकर्डस् बनाउन जुटेका हुन् ।

विश्वमा यति धेरै म्युजिक भिडियो खेल्ने मोडल आफु बाहेक अर्काे नभएको उनको बुझाई रहेको छ । रेकर्डका लागि उनले सबै प्रक्रिया पुर्याएर केही अगाडि आवेदन समेत दिएका थिए । कहिलेकाँही दैनिक ४ भिडियोसमेत अभिनय गरेका शंकरले साथीभाईको आग्रहमा रेकर्डको प्रक्रिया थालेका हुन् ।

कोरोना महामारीका कारण अहिले सो प्रक्रियामा सुस्तता छाएको शंकरले बताए । उनले भने,  ‘रेकर्डका लागि अहिले गीत गन्ने काम भइरहेको छ ।’
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.