नयाँ फर्म दर्ताको काम बन्द, नवीकरण दैनिक २० वटा मात्रै

person explore access_timeसाउन २५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । वाणिज्य आपूर्ति तथा उपभोक्ता संरक्षण विभागले आफ्नो सेवालाई आंशिक रुपमा बन्द गरेको छ । संक्रमणको जोखिम बढेसँगै विभागले नयाँ प्राइभेट तथा साझेदारी फर्मको दर्ता कार्यहरु, अत्यावश्यकबाहेक अन्य व्यापारमूलक प्रकृतिका फर्मको इजाजत दिने कार्यहरु बन्द गरेको हो । आइतबारदेखि लागु भएको सो नियम आगामी भदौ ८ गतेसम्म जारी रहनेछ । 

नयाँ इजाजत तथा दर्ता बन्द गरे पनि विभागले दैनिक २० वटाको दरले नवीकरण, संशोधन तथा खारेजीको काम भने गर्नसक्ने  जनाएको छ । ती सेवाहरुका लागि सुरुमा अनलाइनबाटै निवेदन दिनुपर्ने र अनलाइनबाट पेश भएको निवेदन स्वीकृत भएपछि मात्रै कार्यालयमा आउनुपर्ने विभागले स्पष्ठ पारको छ । विभागले एजेन्सीहरुको नवीकरण कार्यालाई पनि आंशिक सञ्चालनको सूचीमै राखेको छ । 

यद्यपि बजार अनुगमन, आयात निर्यात अनुमति इजाजतपत्रसम्बन्धि कार्य तथा मुद्दासम्बन्धी सेवाहरु भने नियमित रुपमा सञ्चालन गर्ने जनाएको छ । 

विभागमा प्रवक्ता रबीन्द्र आचार्यले भौतिक रुपमा उपस्थित भएरै गर्नुपर्ने र धेरै समय लाग्ने कार्यलाई स्थगित गरेर अत्यावश्यक कार्यालय सूचारु गर्नेगरी व्यवस्थापन सेवालाई आंशिक रुपमा स्थगित गरिएको जानकारी दिए । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।