केन्द्रीय संस्करण

टिकटकमा चर्चित बालिका अकेशा म्युजिक भिडियोमा

person explore access_timeसाउन २५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । टिकटकमा चर्चित बालिका अकेशा पोखरेलसमेत तीज गीतमा मोडल बनेकी छन् । उनी अभिनित तीज गीत ‘रातो रातो सारी...’ सार्वजनिक भएको छ । गीतमा राजन कार्की र मिना तिवारीको स्वर, शब्द रहेको छ भने संगीत पनि राजनले नै गरेका छन् । 

पछिल्लो समय बजारमा भित्रिएको भन्दा फरक खालको यो गीतमा अकेशा तीजको श्रृङ्गारसहित प्रस्तुत भएकी उनी क्युट देखिएकी छन् । उनको भिडियोमा अभिनय पनि राम्रो छ । सन्तोष पोखरेलको निर्देशन र डीएन राईको कोरियोग्राफी रहेको भिडियोमा अकेशालाई रोविन पोखरेल र स्मृति बस्नेतले मोडलिङमा साथ दिएका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.