केन्द्रीय संस्करण

प्रहरी आचरण विपरित काम गर्ने असई निलम्बनमा

person explore access_timeसाउन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । आचरण विपरित काम गरेको भन्दै २ नम्बर प्रदेश प्रहरी कार्यालयले एकजना प्रहरी सहायक निरीक्षक (असई) लाई निलम्बन गरेको छ । सशस्त्र प्रहरी गण गुल्म नम्बर ३ जनकपुर दरबन्दी भएका सुरेश सहनी निलम्बनमा परेका हुन् । 

सहनीको व्यक्तिगत व्यवहार तथा आचरण नेपाल प्रहरीको व्यवसायिक नीतिविरुद्ध भएको यथेष्ट प्रमाण फेला परेपछि उनलाई निलम्बन गरिएको प्रदेश प्रहरी कार्यालयका डीएसपी अंशुकुमार सिंहले बताए । निलम्बन नगरेर काम गर्न दिँदा झुट्टा प्रमाण संकलन गर्न सक्ने, आफू विरुद्धको सबुद प्रमाणहरु नष्ट गर्न सक्ने सम्भावना देखिएकाले थप अनुसन्धान गर्न भन्दै निलम्बन गरिएको डीएसपी सिंहको भनाइ छ । 

‘सहनीको व्यक्तिगत आचरण तथा व्यवहार नेपाल प्रहरीको व्यवसायिक नीतिविरुद्ध भएको यथेष्ट प्रमाण भेटिएको हुँदा निजले झुठा प्रमाण संकलन गर्न सक्ने, आफूविरुद्धको सबुद प्रमाणहरु नष्ट गर्नसक्ने सम्भावना देखिएकाले तत्काल निलम्बन गरिएको हो,’ प्रदेश प्रहरी कार्यालयले जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । 

प्रदेश २ प्रहरी कार्यालयले प्रहरी आचरण विपरित काम गरेको पुष्टि भएपछि यसअघि पनि प्रहरी कर्मचारीहरुलाई निलम्बन गरेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.