केन्द्रीय संस्करण

लागूऔषध मुद्दाका फरार प्रतिवादी पक्राउ

person explore access_timeसाउन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । लागूऔषध मुद्दामा फरार एकजना प्रतिवादिलाई रौतहट प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । रौतहट जिल्ला अदालत, गौरको लगत नं. १७५४ लागुऔषध मुद्दामा ६ महिना कैद र ५,०००।- जरिवाना भई फरार रहेका प्रतिवादी जिल्ला रौतहट चन्द्रपुर नपा वडा नं. १ बस्ने ४१ वर्षीय सन्तोष भन्ने खिलनाथ दाहाललाई ईलाका प्रहरी कार्यालय चन्द्रनिगाहपुरको टोलीले पक्राउ गरेको हो ।

शुक्रबार पक्राउ परेका दाहाल लाई रौतहट जिल्ला अदालत गौरमा आवश्यक कार्वाहीको लागि पेश गरिने डिएसपी हेमबहादुर शाहीले जानकारी दिएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.