केन्द्रीय संस्करण

काँग्रेसको कोरोना अनुगमन समितिद्वारा नेपाल मेडिकल एसोसिएशनसँग छलफल

person explore access_timeसाउन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काँग्रेसको कोरोना अनुगमन समितिले नेपाल मेडिकल एसोसिएशनसँग छलफल गरेको छ । मेडिकल एसोसिएशन र कोरोना अनुगमन समितिको शुक्रबारको छलफलले सरकार पूर्व तयारीका सवालमा चुकेको निस्कर्ष निकालेको छ ।

साथै सीमानाका भएर आउनेहरुको स्वास्थ्य व्यवस्थापनको उचित प्रवन्ध गर्नेपर्नेमा जोड दिइएको छ । परीक्षणको दायरा बढाउनु पर्ने, आइसोलेशन बेर्ड र भेन्टिलेटरसहित कोभिड अस्पतालको संख्या बढाउनु पर्ने छलफलका सहभागीका् भनाइ थियो ।

बिरामी उपचारको ब्यवसथा यथाशीघ्र मिलाउनु पर्ने छलफलले निस्कर्ष निकालेको छ । छलफलमा समितिबाट संयोजक प्रकाशरण महत, सदस्यहरु एनपी साउद, चन्द्र भण्डारी, नैनसिंह महरलगायत थिए भने मेडिकल एसोसिएशनका अध्यक्ष लोचन कार्कीसहतिका पदाधिकारीको सहभागीता थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.