केन्द्रीय संस्करण

कन्ट्याक्ट ट्रेसिङमा परेपछि अभिनेता अनमोलले गराए कोरोना परीक्षण

person explore access_timeसाउन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अभिनेता अनमोल केसीले कोरोना परीक्षण गराएका छन् । केहि दिनअघि एउटा स्कुटरको विज्ञापन छायाँकन गरेका अनमोलले आफु संक्रमितको ट्रेसिङ्गमा परेपछि ‘कोभिड १९’को परीक्षण गराएका हुन् । उक्त विज्ञापनको युनिटमा रहेका एक सदस्यलाई कोभिड १९ पोजेटिभ देखिएको थियो । त्यसपछि उक्त यूनिटकै परीक्षण गर्ने क्रममा अनमोलको पनि परीक्षण गरिएको हो ।

दुई दिनअगाडि परीक्षण गराएका अनमोलको रिपोर्ट भने आउन बाँकी रहेको बताइएको छ । उनलाई कुनै प्रकारको लक्षण समेत देखिएको छैन । उनी अहिले घरमै सामाजिक दुरी बनाएर बसेका छन् । लकडाउन अवधिभर घरमै रहेका अनमोलले लकडाउन खुला भएपछि भने केही विज्ञापनमा काम गरेका थिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.