केन्द्रीय संस्करण

अमेरिकाका कोरोना विशेषज्ञ डाक्टर एन्थोनी फाउचीलाई ज्यान मार्ने धम्की

person explore access_timeसाउन २३, २०७७ chat_bubble_outline0
Photo: Getty Images

अमेरिकाका कोरोनाभाइरसका वरिष्ठ विशेषज्ञ तथा ह्वाइट हाउस कोरोनाभाइरस टास्क फोर्सका सदस्य डाक्टर एन्थोनी फाउचीले आफूले धम्की पाइरहेको र उनका छोरीहरुलाई तनाव दिइएको जानकारी दिएका छन् । उनका अनुसार अमेरिकामा कोरोनाभाइरससँग जुध्नका लागि के–के गरिँदैछ भन्ने विषयमा सार्वजनिक रुपमा आफ्नो कुरा राखेका कारण यस्तो समस्या देखा परेको उनले बताएका छन् ।

उनले सीएनएनसँगको कुराकानीमा भने, ‘मलाई र मेरो परिवारलाई हत्या गरिदिने धम्की आइरहेको छ । साथै, छोरीहरुलाई यतिसम्मको तनाव दिइयो कि मैले आफ्नो लागि सुरक्षाकर्मी राख्नुपर्यो । यो त आफैंमा गज्जबको कुरा हो ।’

डाक्टर फाउचीले भने, ‘काश मेरा परिवारका सदस्यले यी सब झेल्नु पर्दैनथ्यो । पूर्ण रुपमा स्वास्थ्यसँग जोडिएको मामिलामा मैले राखेका धारणाका कारण मलाई ज्यान मार्ने धम्की आउँछ भनेर कहिल्यै कल्पनासमेत पनि गरेको थिइनँ ।’

कोरोना महामारीका बेला डाक्टर एन्थोनी फाउचीले अत्यधिक पहिचान पाएका छन् । उनले थुप्रै पटक कोरोनाभाइरसको विषयमा राष्ट्रपति डोनल्ड ट्रम्पसँग आफ्नो असहमति पनि सार्वजनिक गरिसकेका थिए ।

स्रोतः बीबीसी

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.