केन्द्रीय संस्करण

कपिलवस्तुमा एकैदिन २५ जनामा कोरोना संक्रमण

person explore access_timeसाउन २२, २०७७ chat_bubble_outline0

कपिलवस्तु जिल्लामा फेरि कोराना संक्रमिण बढ्न थालेका छन् । यसअघि कपिलवस्तुमा संक्रमित भएकाहरु अधिकांश निको भइसकेको अवस्थामा फेरि संक्रमित देखिन थालेका हुन् । 
कपिलवस्तु सदरमुकाम तौलिहवा र मायादेवीमा आज एकै पटक २५ जना संक्रमित पुष्टि भएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय कपिलवस्तुले जनाएको छ । आज पुष्टि  भएकामध्ये  तौलिहवाका २४ जना र मायादेबी गाउँपालिकाका एक जना हुन् । संक्रिमित भएहरु बैकका कर्मचारीदेखि स्वास्थ्यकर्मी समेत रहेका छन् ।

स्वास्थ्य कार्यालय अनुसार सदरमुकाम संक्रमितमा तौलिहवाका ६ बैंक तथा वित्तीय संस्थाका १३ जना, मेडिकल तथा पोलिक्लिनिकका २, गैरसरकारी संस्थामा कार्यरत ३ जना, स्वास्थ्यकर्मी १ जना, शिक्षक २ जना र बजार क्षेत्रका अन्य ३ जना रहेका छन् । संक्रमित स्वास्थ्यकर्मी कपिलवस्तुमा अस्पतालका हुन् । 

योसँगै कपिलवस्तुमा संक्रमितको संख्या ८ सय ४० पुगेको छ । जसमध्ये ७ सय ४७ जना निको भई घर फर्किसकेको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.