केन्द्रीय संस्करण

आई पे रेमिटको ब्राण्ड एम्बेसेडर बनिन् अभिनेत्री वर्षा शिवाकोटी

person explore access_timeसाउन २१, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । आई पे रेमिटले हालसालै आफ्नो नयाँ ब्राण्ड एम्बेसेडरमा अभिनेत्री वर्षा शिवाकोटीलाई नियुक्त गरेको छ । 

आई पे रेमिटले आफ्ना सेवाहरूअन्तर्गत राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय व्यावसायिक एसोसिएट्समार्फत १ लाख भन्दा बढी वैदेशिक रोजगारमा कमाइएको पैसा जापान, मलेसिया, कतार, दुवई जस्ता देशहरुबाट नेपालमा बसोबास गर्ने आफ्ना परिवारलाई छिटो, सुरक्षित र भरपर्दो माध्यम प्रयोग गरेर पठाउन मद्दत गर्दै आएको छ । 

यसै सन्दर्भमा आई पे रेमिटले नयाँ ब्रान्ड एम्बेसेडरका रुपमा नेपाली चलचित्र जगतकी चर्चित अभिनेत्री वर्षा शिवाकोटीलाई चयन गरेको छ । अब आगामी दिनहरुमा अभिनेत्री वर्षा शिवाकोटीलाई आई पे रेमिटको ब्राण्ड प्रतिनिधिका रुपमा देख्न सकिने छ ।   
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.