केन्द्रीय संस्करण

तालिम गर्दागर्दै समुद्रमा डुबे ९ अमेरिकी नौसैनिक

person explore access_timeसाउन १९, २०७७ chat_bubble_outline0
नौसेनाका लेफ्टिनेन्ट जनरल जोसेफ आस्टरमैन

एजेन्सी । अमेरिकाको क्यालिफोर्नियास्थित समुद्रमा प्रशिक्षणमा सामेल भएका ९ जना प्रशिक्षार्थी नौसैनिकको डुबेर मृत्यु भएको छ । उनीहरु प्रशिक्षणको दौरानामा समुद्रमा डुबेका थिए । तालिम गर्दागर्दै डुबेका उनीहरुमध्ये १ जनाको शव ३ दिनपछि भेटिएको थियो । 

अमेरिकी नौसेनाका लेफ्टिनेन्ट जनरल जोसेफ आस्टरमैनका अनुसार बिहीबार सान क्लेमेन्ट टापुबाट फर्किने क्रममा मरिन क्राफ्ट दुर्घटना भएको थियो । सोही दुर्घटनामा ९ जना प्रशिक्षार्थी डुबेका थिए । उनीहरुको खोजीमा हेलिकप्टर र डुंगाको प्रयोग गरिएको थियो । सुरुमा १ जनाको शव भेटिएपनि बाँकी ८ जनालाई पनि मृत घोषित गरिएको छ ।

मरिन क्राफ्ट समुद्रमा हुने लडाईका लागि प्रयोग हुने जहाजको वरिपरि निगरानी र सैनिक कार्वाही प्रयोग गरिने गरिन्छ । डुबेका सबै प्रशिक्षार्थी सैनिक नौसेनाको क्याम्प पेन्डलटन इकाईमा संलग्न थिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.