केन्द्रीय संस्करण

पोखरीमा डुबेर बृद्धाको मृत्यु

person explore access_timeसाउन १९, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटको फतुवा विजयपुरको एक पोखरीमा डुबेर बृद्दाको मृत्यु भएको छ। फतुवा बिजयपुर २ का सर्जु अघोरीको ७० वर्षीया श्रीमती अनियादेवीको वडा ५ सन्तपुर मठछेउमा रहेको पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको हो । 

मृतकको शव सोमबार बिहान पोखरीमा घोप्टो परेर तैरिरहेको अवस्थामा देखेर स्थानीयवासीले खबर गरेको ईलाका प्रहरी कार्यालय विजयपुरका प्रमुख इन्स्पेक्टर चन्द्रकिशोर साहले बताए । अनियादेवीको शव पोष्टमार्टमको लागि जिल्ला अस्पताल गौर पठाइएको र घटनाबारे अनुसन्धान भैरहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय विजयपुरले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.