केन्द्रीय संस्करण

एसएमएल इसुजुको विशेष बचत प्याकेजः आम्दानी अगावै बचतको मौका

person explore access_timeसाउन १९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । हालको कठिन समयमा हाम्रो आउँदो दिनहरुलाई सुरक्षित बनाउनको लागि वर्तमानको बचतले ठुलो टेवा पुर्याउनेछ ।

ग्राहकहरुको यस बचतमा साथ दिनको लागि लक्ष्मी कमर्सियल भेइकलको एसएमएल इसुजुले एक नयाँ विशेष बचत प्याकेजको सुरुवात गरेको छ । यस विशेष प्याकेजमार्फत ग्राहकहरुले आम्दानी गर्नु अगावै बचत गर्ने मौका पाउनेछन् ।  

एसएमएल इसुजुको यस विशेष प्याकेजअन्तर्गत ग्राहकहरुले कमर्सियल भेहिकलको खरिद गर्दा पहिलो ६ महिना गाडी कर्जाको मासिक ब्याज सहितको किस्तामा १००५ छुट पउनेछन् । उक्त छुट यस प्याकेजमा आबद्ध बैंक मार्फत फाइनान्स गरिएका मोडेलहरुमा मात्र लागु हुनेछ ।

यस प्याकेजमार्फत ग्राहकहरुले आफुले खरिद गरेको कमर्सियल भेइकलबाट हुने आम्दानी अगावै बचत गर्न सक्नेछन् । यसका साथै ग्राहकहरुले निस्शुल्क १ वर्षको बीमा, निस्शुल्क १ वर्षको सडक कर, सरल फाइनान्स, स्पट एक्सचेञ्ज र ३ वर्षको वारेन्टी पाउनेछन् । 

लक्ष्मी कमर्सियल भेइकलले विभिन्न प्रकारको स्कुल बसहरु, व्यापारिक÷निजी बसहरु, ट्रक र टिप्परहरु नेपालको सडकको लागि उपयुक्त र स्वीकार्य हुने मोडलहरु नेपाली बजारमा भित्राइ सकेको छ ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.