केन्द्रीय संस्करण

अभिनेत्री निरुताले भनिन् ‘मेरो लागि सबै अग्रज महानायक हुन्’

person explore access_timeसाउन १९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – अभिनेत्री निरुता सिंहले आफूले अभिनेता भुवन केसीलाई कहिल्यै महानायकको उपाधि नदिएको र चमचागिरी पनि नगरेको बताएकी छन् । 

सामाजिक संजालमा एक लामो स्टाटस पोष्ट गर्दै उनले सो कुरा स्पष्ट परेकी हुन् । केही दिन अगाडि सामाजिक संजाल फेसबुकमार्फत उनले भुवन केसी आफ्नो सपनाको महानायक भएको बताएकी थिइन् । 

उनको उक्त भनाईप्रति आपति जनाउँदै सामाजिक संजाल प्रयोगकर्ता उनीमाथि खनिएका छन् । भुवनलाई सम्मान दिने बहानामा राजेश हमालको अपमान गरेको र भुवन केसीको चमचागिरी गरेको भन्दै सामाजिक संजालमा उनको विरोध भइरहेको छ । 
निरुताले राजेश हमाललाई नै आफूले पनि ‘महानायक’ मान्ने बताएकी छिन् ।

 

‘एउटा कलाकारको नाताले के मलाई मेरो अग्रज दाई अनि दिदीहरुलाई सम्मान पूर्वक उपाधि दिने अधिकार पनि छैन र ?’ निरुताले अगाडि लेखेकी छन् ‘मेरो लागि सबै अग्रज कलाकार नै महानायक अनि महनायिका हुन्, जसले हाम्रो सानो नेपाली चलचित्र क्षेत्रलाई यहाँसम्म पु¥याउनका लागि आफ्नो कलाको योगदान दिनुभएको छ ।’

निरुताले राजेश मात्र होइन आफ्ना लागि भुवन केसी, शिव श्रेष्ठ, हरिबंश आचार्य, मदनकृष्ण श्रेष्ठ, नीर शाह आदीलाई महानायक र बसुन्धरा भुषाल, भुवन चन्द, करिस्मा मानन्धर, गौरी मल्ल, मिथिला शर्मा महानायिका भएको बताएकी छन् ।

९ बुदाको रुपमा आफ्नो भनाई राखेकी निरुताले कसैलाई सम्मान गरेर महानायक, महानायिका, सुपरस्टार वा मेघास्टारको उपाधि दिनु आफ्नो नितान्त विचार रहेको समेत बताएकी छन् । उनले दर्शकका लागि सम्मान समेत प्रकट गरेकी छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.