केन्द्रीय संस्करण

भवितव्य र ‘जारी’ मुद्धाका फरार ३ जना पक्राउ

person explore access_timeसाउन १८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । भवितव्य र ‘जारी’ मुद्धामा लामो सयमदेखी फरार ३ जनालाई प्रहरीले पक्रेको  छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँले भवितव्य ज्यान मुद्धामा फरार व्यास नगरपालिका घर भएका सुर्य सुनार र रविन मगरलाई ५ वर्षपछि पक्रेको हो ।  पुनरावेदन अदालतले ०७२ मा उनिहरुलाई ६ महिना कैद र ३ सय जरिवाना हुने फैसला सुनाएको थियो ।

जारी मुद्धामा फरार तनहुँ शुक्लागण्डकी घर भएका नविनलाल श्रेष्ठलाई प्रहरीले ९ वर्षपछि पक्रेको छ । ०६८ मा तनहुँ जिल्ला अदालतले उनलाई १ महिना कैद र १ हजार जरिवाना तिराउने फैसला गरेको थियो । शनिवार पक्राउ गरेर अदालतको आदेशपछि उनीहरुलाई जिल्ला कारागार तनहुँमा थुनामा पठाइएको डिएसपी युवराज तिमिल्सिनाले जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.