केन्द्रीय संस्करण

रौतहट मा करेन्ट लागेर एक युवकको मृत्यु

person explore access_timeसाउन १८, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटको राजदेवी नगरपालिकामा एकजना युवकको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको छ । 

राजदेवी  वडा नं ८ लक्ष्मीपुर टोल निवासी रामलक्षण राय यादवको अंदाजी १७ वर्षीय छोरा दिलबन्दु यादवको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । आफनै घरको हैण्डपाईमा जोडिएको मोटरमा बिधुतीय करेन्ट प्रवाह भएको थियो । 

पानी थाप्ने क्रममा आज बेलुका ५ बजेको करेन्ट लागेर घटना स्थलमै मृत्यु भएको छ । मृतकको शव पोष्टमार्टमको लागि जिल्ला अस्पताल गौरमा पठाईएको र घटना बारे अनुसंधान भैरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गौरले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.