केन्द्रीय संस्करण

सुशान्तलाई न्याय दिलाउन अघि सरिन् अंकिता लोखंडेः निर्देशकले भने, ‘याद गर, अब उनीहरु तिम्रो पछि लाग्नेछन्’

person explore access_timeसाउन १८, २०७७ chat_bubble_outline0

सुशान्त सिंह राजपूतको आत्महत्याको मामिलामा उनकी पूर्व प्रेमिका अंकिता लोखंडेले खुलेर कुराकानी राखिरहेकी छिन् । उनले हरेक अन्तर्वार्तामा सुशान्त कहिले पनि डिप्रेशनको शिकार हुन नसक्ने बताउँदै उनी स–सानो कुरामा खुसी हुने बच्चा जस्तै थिए भनेर जानकारी दिइरहेकी छिन् ।

अंकिताले आफू सुशान्तको परिवारसँग भएको र सुशान्तले न्याय पाओस् भन्ने चाहना राखेर आफू अगाडि आएको बताएकी छिन् 

अंकिताको बयानले खुसी भएका निर्देशक विवेक अग्निहोत्रीले ट्वीट गरे, ‘सुशान्त सिंह राजपूत साँच्चै नै डिप्रेशनमा थिएनन् । मानिसहरुले उनलाई बुझ्न गल्ती गरिरहेका छन् किनभने साधारण मानिसले सृजनशील मानिसहरुलाई बुझ्न सक्दैनन् । असाध्यै राम्रो अंकिता लोखंडे... कृपया आफ्नो ध्यान राख, अब उनीहरु तिम्रो पछि लाग्नेछन् । भगवानले तिमीलाई शक्ति प्रदान गरुन् ।’

स्मरण रहोस् गत मंगलबार पटनामा सुशान्तका पिताले रिया चक्रवर्तीमाथि मुद्दा दर्ता गरेपछि प्रहरीको एउटा टोली मुम्बईमा अनुसन्धानका लागि पुगेको छ ।  

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.