केन्द्रीय संस्करण

सिन्धुपाल्चोकका बाढी पीडितलाई नेबिसंघ र तरुण दलको सहयोग

person explore access_timeसाउन १६, २०७७ chat_bubble_outline0

सिन्धुपाल्चोक। नेविसंघ र तरुण दलले सिन्धुपाल्चोकका बाढी पीडितलाई राहत सामग्री हस्तान्तरण गरेका छन् । सिन्धुपाल्चोक गुन्टे गाउॅंका करिब ४० परिवारलाई खाद्यान्न सामग्री र त्रिपाल, ब्ल्यांकेट लगायतका राहत सामग्री  वितरण गर्नेगरी शुक्रबार हस्तान्तरण गरिएको छ । 

बाढी पहिरो पीडितका लागि नेबिसंघका केन्द्रीय महामन्त्री एवम् नेपाली कॉंग्रेस सिन्धुपाल्चोकका नेता बलदेव तिमल्सिना, नेपाली कॉग्रेस सिन्धुपाल्चोकका पूर्वसभापति भुपेन्द्रबहादुर थापा र नेपाल तरुण दल सिन्धुपाल्चोकका अध्यक्ष तथा कॉंग्रेस महासमिति सदस्य दोर्जे लामाले राहत संकलन गरेका थिए ।


 नेपाली कॉंग्रेसका तर्फबाट जुगल गाउॅंपालिका अध्यक्षका प्रत्यासी जय बहादुर लामा,जुगल गाउँपालिका ५ का वडा अध्यक्ष सनत कुमार अधिकारी, वडा नं ५ का इकाइ सभापति तथा अध्यक्षका प्रत्यासी निमा लामा लगायत स्थानीय नेताहरुलाई शुक्रबार सो सामग्री हस्तान्तरण गरिएको नेबिसंघका महामन्त्री तिमल्सिनाले बताए । 

नेपाल तरुण दल र नेबिसंघ र नेपाल महिला संघको संयोजनमा सामग्री बितरण गर्न आजै त्यसतर्फ लगिएको नेपाल महिला संघ की अध्यक्ष गीता नेपालले जानकारी गराइन् ।

उक्त सामग्रीहरु हस्तान्तरण गर्ने क्रममा नेपाली कॉंग्रेसका महासमिति सदस्य कृष्ण न्यौपाने,महिला संघ सिन्धुपाल्चोक अध्यक्ष गीता नेपाल, तरुण दलका उपाध्यक्ष कर्मा लामा,सचिब जित बहादुर थिंग,कोषाध्यक्ष निमा लामा, नेपाली कॉंग्रेस त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका अध्यक्ष देबीराज श्रेष्ठ, लिसंखुपाखर गाउँपालिका अध्यक्ष डुबाछिरीग लामा, नेबिसंघ उपाध्यक्ष नबिन श्रेष्ठ लगायतको उपस्थिति थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.