४३ वर्षीय पुरुषले क्वारेन्टिनमै गरे आत्महत्या

person explore access_timeसाउन १२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । बर्दियाको थाकुद्धार नरपालिका–४ का ४३ वर्षीय रामबहादुर साउदले क्वारेन्टिनमा रहैकै बेलामा आत्महत्या गरेका छन् । साउदले नगरपालिकाको नयाँ भवनमा रहेको क्वारेन्टिनमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेका हुन् ।


उनी केही दिनअघि भारतबाट नेपाल आएर क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका थिए । साउदले क्वारेन्टिनमै रहेका बेला आत्महत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाका एसपी वसन्त रजौरेले जानकारी दिए । उनको मानसिक रुपमा अस्वस्थ रहेको जनाइएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।