केन्द्रीय संस्करण

९० को दशकका यी अभिनेत्री, तस्बिर हेर्दा चिन्नै मुश्किल !

person explore access_timeसाउन ९, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी – न एउटै समय रहन्छ, न उस्तै मान्छे । दशकौंदेखि बलिउडमा राज गर्दै आएका अभिनेत्रीहरुको रुप र रङ्गमा पनि ठूलो परिवर्तन आएको छ । यस्ता केही अभिनेत्रीहरु छन् जो ९० को दशकदेखि बलिउडमा एकछत्र राज गर्दै आइरहेका छन् । 

तर, ति अभिनेत्रीहरुको अनुहारमा भने परिवर्तन आएको छ । उनीहरु ९० को दशकमा जस्ता देखिन्थे आज उस्तै देखिदैँनन् । 

काजोल ९० को दशककी सबैभन्दा चर्चित अभिनेत्री हुन् । उनले १९९२ मा ‘बेखुदी’ बाट बलिउडमा पाइला राखेकी थिइन् । शुरुवाती दिनहरुमा काजोल सुन्दर नभएको भन्दै निकै आलोचना हुने गथ्र्यो । तर, पछिल्ला वर्षहरुमा काजोलको सुन्दरतालाई लिएर प्रशंसा गर्ने गरिन्छ । 

बलिउडकी ‘धक–धक गर्ल’ अर्थात् माधुरी दीक्षितले आफ्नो सुन्दरता र नृत्यबाट सबैलाई मोहित बनाएकी छिन् । उनले सन् १९८४ मा ‘अबोध’ बाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी थिइन् । उक्त समयकी माधुरी र अहिलेकी माधुरीमा आकाश जमिनको फरक  पाइन्छ । 

यस्तै, आफ्नो सुन्दरताकै कारण करोडौंको मनमा बस्न सफल ऐश्वर्या रायले तमिल फिल्म ‘इरुअर’ बाट सन् १९९७ मा फिल्म क्षेत्रमा पाइला राखेकी थिइन् । उनले सन् १९९४ मा विश्व सुन्दरीको ताज समेत हासिल गरिन् । उनी जति उमेरमा पाको हुँदै गइन् उनको सुन्दरतामा झनै निखार आइरहेको छ । 

९० की दशककी अर्की अभिनेत्री हुन्, रवीना टन्डन । आफ्नो फिल्म करियरमा थुप्रै चर्चित फिल्ममा काम गरेकी रवीनाले सन् १९९१ मा ‘पत्थर के फूल’ फिल्मबाट बलिउडमा पाइला राखेकी थिइन् । आज पनि उनी निकै सुन्दर देखिन्छिन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.