ad
केन्द्रीय संस्करण

नायिका ऋचा शर्माले भनिन्, ‘लड्न खोज्दा सम्हालिदिनुहोला, भूल गरे क्षमा गरिदिनुहोला’

person explore access_timeसाउन २, २०७७ chat_bubble_outline0

नायिका ऋचा शर्माको आज अर्थात् साउन २ गते जन्मदिन हो । यस अवसरमा उनलाई फिल्मी क्षेत्रका थुप्रै व्यक्तित्व, शुभेच्छुक तथा प्रशंसकले शुभकामना दिएका छन् ।

ऋचाले पनि आफ्नो सामाजिक संजाल फेसबुकमार्फत् शुभकामना दिनेहरु सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गरेकी छिन् ।

उनले शुक्रबार बिहान फेसबुकमा स्टेटस लेखेर सबैमा माया र साथमा आफू कृतज्ञ र ऋणाी भएको बताएकी छिन् । उनले लेखेकी छिन्, ‘ जन्म र मृत्यु एउटा असीम सत्य। यो बीचको भावानात्मक सम्बन्धले जीवन रहुनजेल जिउन प्रेरित गर्छ। यस यात्रा बीच तपाईंहरु सम्पूर्णले दिनुभएको शुभेच्छा, आशिर्वाद, हौसला, सिक, प्रेरणा, सुझाव, मार्गदर्शन, माया र साथ प्रति प्रत्येक वर्ष झैं कृतज्ञ र ऋणी छु। अझै धेरै सिक्नु छ, सधै तपाईंहरुको विश्वास पाउनु छ। म लड्न खोज्दा यसरी नै सधै सम्हालिदिनुहोला, अल्मलिए बाटो देखाइदिनु होला, भूल गरे क्षमा गरिदिनुहोला, थोरै यसरी सँगै पीडा बाँडौ, थोरै खुलेर सँगै हाँसौ।

जन्मदिन को शुभकामना दिनु हुने सबै मा धेरै धन्यवाद ।’   

ऋचालाई रातोपाटीको तर्फबाट पनि जन्मदिनको शुभकामना ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.