केन्द्रीय संस्करण

सुशान्तको पैसा रियाले चलाउँथिन्, बैंक खाताको छानविन हुँदै

person explore access_timeसाउन १, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । बलिउड नायक सुशान्त सिंह राजपूतको आत्महत्या प्रकरणबारे एक महिनादेखि छानविन भइरहेको छ र ३५ भन्दा धेरै मानिसलाई यस क्रममा सोधपुछ गरिएको छ । तर आत्महत्याको कारण खुलेको छैन ।  मिडिया रिपोर्टस्का अनुसार प्रहरीले सुशान्तकी प्रेमिका रिया चक्रवर्तीको बैंक खाता जाँच गरिरहेको छ । टाइम्स नाउमा प्रकाशित रिपोर्टअनुसार सुशान्तकी बहिनी मितलाई पनि प्रहरीले सोधपुछका लागि बोलाउन सक्छ ।

प्रहरीले उनीसँग सुशान्तको निजी जीवन र रिया चक्रवर्तीसँगको सम्बन्धबारे जान्न चाहेको छ । सुशान्तको डिप्रेसनको उपचार गर्ने डाक्टरलाई पनि पुलिस स्टेशनमा सोधपुछका लागि बोलावट हुनसक्छ । त्यस्तै, सुशान्तका कुक निरजसँग पनि फेरि सोधपुछ हुनसक्छ । यसअघि प्रहरीले अनुसन्धानको सुरुवातमै उनलाई बयानका लागि बोलाएको थियो । स्रोतकाअनुसार प्रहरी यो जान्न चाहन्छ कि सुशान्तको आत्महत्याअघि उनको अपार्टमेन्टमा के भएको थियो । 

यता, यस घटनामा फिल्म मेकर करन जौहरसँग सोधपुछ हुने सम्भावना नरहेको पनि विभिन्न सञ्चारमाध्यममा आएका रिपोर्टमा उल्लेख छ । रिपोर्टअनुसार पुलिसलाई यो प्रमाण मिलेको छ कि रिया चक्रावर्तीले सुशान्तको पैसा खर्च गर्ने गरेकी थिइन् । प्रहरी यो खोजीमा लागेको छकि उनले कति पैसा खर्च गरेकी थिइन् ।  

त्यस्तै, अहिलेसम्म जति पनि मानिसहरुसँग सोधपुछ भयो, उनीहरुमध्ये कसैले पनि करन जौहरविरुद्ध उजूरी दिएका छैनन् । सुशान्तको मृत्युपछि करन लगातार सामाजिक सञ्जालमा निशानामा परेका छन् । उनीमाथि नेपोटिज्मलाई प्रबद्र्धन गरेको आरोप सामाजिक सञ्जालका प्रयोगकर्ताले लगाएका छन् ।  सुशान्तले १४ जुनमा मुम्बईस्थित आफ्नो अपार्टमेन्टमा गलामा पासो लगाएर आत्महत्या गरेका थिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.