केन्द्रीय संस्करण

रौतहटमा सशस्त्र प्रहरीद्वारा पटका बरामद

person explore access_timeसाउन १, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटमा सशस्त्र प्रहरीले १ लाख रुपैयाँभन्दा बढीको प्रतिबन्धित पटका बरामद गरेको छ । सशस्त्र बेश क्याम्प देवाहीको टोलीले देवाही गोनाही नगरपालिका वडा ५ स्थित लालबकैया नदीको पुलमा बिहिवार बिहान ११ बजे उक्त पटका बरामद गरेको हो ।

विशेष सूचनाको आधारमा बेश क्याम्प बाट खटिएको टोलीले १ लाख १८ हजार, ८ सय बराबरको पटका बरामद गरिएको सशत्रका इन्स्पेक्टर बिष्णुु अधिकारीले जानकारी दिए । बरामद पटका भोलीबिहान सशस्त्र बेश क्याम्प देवाहीको हाताभित्र स्थानीय र पत्रकारको रोहवरमा नष्ट गर्ने योजना रहेको इन्स्पेक्टर अधिकारीले जानकारी दिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.