ad
x

सारा अलीले बाल्यकालको तस्बिर पोस्ट गर्दै बताइन् सेफ अली खानको विशेषता

person explore access_timeसाउन १, २०७७ chat_bubble_outline0

आजकाल इन्स्टाग्राममा थुप्रैले आफ्ना पुराना तस्बिर पोस्ट गर्ने गरेका छन् । यसबाट बलिउड सेलिब्रिटी पनि अछुतो हुन सकेका छैनन् । आमा–बुवाको तारिफ गर्न कुनै विशेष दिनको आवश्यकता हुँदैन । नायिका सारा अली खानलाई पनि सायद त्यस्तै लाग्छ ।


साराले इन्स्टाग्रामा बाल्यकालको तस्बिर सेयर गरेकी छिन् । यसमा उनी पिता सैफ अली खानसँग छिन् । उक्त तस्बिरमा उनले क्याप्सन दिएकी छिन्, ‘एक यस्ता व्यक्ति जो शान्तिका परिभाषा हुन्, प्रेमका प्रतिक हुन् र जसको मिकी माउसको जस्तो व्यक्तित्व छ । लभ यू अब्बा ।’साराले यसअघि पनि इन्स्टाग्राममा थुप्रै पुराना तस्बिर सेयर गरेकी छिन् । ती तस्बिरमा उनले विभिन्न रोचक क्याप्सन पनि दिने गरेकी छिन् ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।