केन्द्रीय संस्करण

कोरोनाद्वारा संक्रमित अमिताभ बच्चनले गरे अस्पतालबाट पोस्ट, यी ६ काम नगर्न सुझाए

person explore access_timeसाउन १, २०७७ chat_bubble_outline0

कोभिड–१९ अर्थात् कोरोनाभाइरसद्वारा संक्रमित भएपछि अमिताभ बच्चन नानावती अस्पताल भर्ना भएका छन् । अस्पतालमा रहँदा पनि उनी सोसल मिडियामार्फत् आफ्ना प्रशंसकसँग टचमा छन् र उनलाई लगातार अपडेट दिइरहेका छन् । उनले आफ्नो पछिल्लो इन्स्टाग्राम पोस्टमा संस्कृतको श्लोक पोस्ट गरेका छन् ।

सेयर गरे ज्ञानको कुराः

अमिताभले आफ्नो एउटा तस्बिर पोस्ट गर्दै ज्ञानको कुरा साझा गरेका छन् । उनले फोटोको क्यापसनमा लेखेका छन्, ‘यस्ता व्यक्ति जो इर्ष्या गर्ने, घृणा गर्ने, असन्तोषी, रिसाहा, सधैं शंका गर्ने वा अरुको भरमा बाँच्ने यस्ता ६ प्रकारका मानिसहरु सधैं दुःखी हुन्छन् । यस्ता कामबाट टाढै हुनुपर्छ ।’

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*ईर्ष्यी घृणी त्वसंतुष्ट: क्रोधनो नित्यशड्कितः।* *परभाग्योपजीवी च षडेते दुखभागिनः।।* *अर्थात-* सभी से ईर्ष्या करने वाले, घृणा करने वाले, असंतोषी, क्रोधी, सदा संदेह करने वाले और पराये आसरे जीने वाले ये छः प्रकार के मनुष्य हमेशा दुखी रहते हैं। अतः यथा संभव इन प्रवृत्तियों से बचना चाहिए। They that express jealousy always towards others, they who ever dislike all others, they that remain dissatisfied, angered , they that are always and ever doubting .. and those who live off others .. these 6 kinds of individuals shall remain ever filled with sadness .. whenever possible we need to save ourselves from such trend setters ..

A post shared by Amitabh Bachchan (@amitabhbachchan) on

यसअघिको पोस्टमा अमिताभले आफ्ना शुभचिन्तकलाई धन्यवाद दिएका थिए । अमिताभ बच्चनसहित अभिषेक बच्चनलाई पनि कोरोना संक्रमण देखिएको थियो । उनी अमिताभसँगै अस्पतालमा छन् । यता ऐश्वर्या राय र आराध्या भने होम क्वारेन्टिनमा छन् । जया बच्चनको कोरोनाको परीक्षण नेगेटिभ आएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.