केन्द्रीय संस्करण

सप्तरीमा घुससहित एक कर्मचारी पक्राउ

person explore access_timeअसार ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

सप्तरी । सप्तरीमा एक कर्मचारी घुससहित रङ्गेहात पक्राउ परेका छन् । सेवाग्राहीसँग घुस लिँदै गरेको अवस्थामा भूमिसुधार तथा मालपोत कार्यालयका नायवसुब्बा कृष्णबल्लभ ठाकुरलाई अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग इटहरीको टोलीले रंगेहात पक्राउ गरेको हो ।

ठाकुरलाई कार्यकक्षबाटै सेवाग्राहीबाट १३ हजार घुस रकम लिई रहँदा पक्राउ गरिएको आयोगले जनाएको छ । जग्गासम्बन्धी काम गराउन ठाकुरले घुस मागेको अख्तियारको दाबी छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.