केन्द्रीय संस्करण

कैलालीमा ठगी गरेको आरोपमा २ जना पक्राउ

person explore access_timeअसार २९, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । जिल्लामा ठगी गरेको आरोपमा २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा दार्चुला लेकम गाउँपालिका १ बस्ने वर्ष ३२ का पदमराज भट्ट र डोटी आर्दश गाउँपालिका ३ घर भई सिलगढीमा कोठा लिएर बस्ने अन्दाजी ३२ वर्षीया सन्जाकुमारी कठायत रोकाया रहेका छन् ।

कैलालीको टिकापुर नगरपालिका १ बस्ने  एक महिलालाई विभिन्न बहानामा १० लाख ठगी गरि थप २ लाख मागि रहेका बेला भट्ट र रोकायालाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । उनीहरुलाई जिल्लाको पिपल्लाबाट आज पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रवक्ता एवम् प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रतिक विष्टले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.