केन्द्रीय संस्करण

सुदूरपश्चिममा सोमबार  ११ जनामा कोरोना पुष्टि

person explore access_timeअसार २९, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । सेती प्रादेशिक अस्पताल धनगढी प्रयोगशालामा गरिएको परिक्षणमा थप ११ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

सोमबारर गरिएको परिक्षणमा ३ महिला र ८ पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।  अछाम २ ढकारीका १६ वर्षका १ पुरुष, गोदावरी ५ कैलालीका २४ वर्षका १ पुरुष,गोदारी ७ कै ३३ वर्षका १ महिला र ३३ वर्षका १ पुरुष रहेका छन् । 

त्यसैगरी टिकापुर कैलालीका  ४८ , १७ वर्षीया २ जना महिला ,२९, २६, २०, २१, वर्षका ४ पुरुष र गोदावरी ११ कैलालीका १८ वर्षका १ जना पुरुषमा कोरोना पुष्टि भएको सेती प्रादेशिक अस्पतालका सुचना अधिकारी दिलिप कुमार श्रेस्ठ ले रातोपाटी लाई जानकारी दिए 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.