केन्द्रीय संस्करण

मकवानपुरमा ५ केजी लागुऔषध अफिमसहित मोटरसाइकल बरामद

person explore access_timeअसार २९, २०७७ chat_bubble_outline0

जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुर अन्तर्गत रहेको इलाका प्रहरी ५ कार्यालय नेवारपानीले ५ केजी लागु औषध अफिम सहित एक मोटरसाइकल बरामद गरेको छ। हेटौडा उपमहानगरपालिका वार्ड नं–१९ स्थित पूर्व–पश्चिम राजमार्गको नेवारपानीमा शनिबार बिहान ४ः३० बजे सवारी साधन रोकी चेकजाँच गर्ने क्रममा मनहरीबाट हेटौँडा तर्फ आइरहेको ना ४३ प ५७८४ नम्बरको मोटरसाइकल चालक बोकेको झोलासहित मोटरसाइकल छोडी जंगलतिर भागेका थिए।

पछि झोला खोली चेकजाँच गर्ने क्रममा अफिम जस्तो देखिने कालो पदार्थ देखिए पछि परीक्षणको लागि केन्द्रिय विधि बिज्ञान प्रयोगशाला काठमान्डौ पठाइएको थियो। परीक्षणबाट उक्त कालो पदार्थ अफिम पुष्टी भएपछि उक्त मोटरसाइकल चालकको खोजी भैरहेको मकवानपुर जिल्लाका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक सुशील सिंह राठौरले बताए।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.