केन्द्रीय संस्करण

कुमारी बैंक र देवः विकास बैंकको एकीकृत कारोबार सुरु

person explore access_timeअसार २८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कुमारी बैंक लिमिटेडले साविकको देवः विकास बैंक लिमिटेडलाई प्राप्ती गरी आज असार २८ गतेदेखि आधिकारिक रुपमा एकीकृत कारोबार शुभारम्भ गरेको छ । 

कुमारी बैंक लिमिटेडको टंगालस्थित प्रधान कार्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रममा कुमारी बैंक लिमिटेडका अध्यक्ष अमिर प्रताप जब राणा तथा साविकको देवः विकास बैंकका अध्यक्ष उपरथी बज्र गुरुङ (अ प्रा)ले संयुक्त रुपमा उद्घाटन गर्दै एकीकृत कारोबारको शुभारम्भ गरेका हुन् ।

एकीकृत कारोबारको शुभारम्भ पश्चात् कुमारी बैंकको कूल शाखा एवं एक्सटेन्सन काउण्टर संजाल २१६, एटीएम संख्या १३८ पुगको छ । त्यसैगरी, निक्षेप रु. १२.४ अर्ब, कूल कर्जा प्रवाह रु. ११.२ अर्ब तथा सेयर पूँजी रु. १२.५२ अर्ब पुगेको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.