केन्द्रीय संस्करण

रोनाल्डोको दुई गोलमा जोगियो युभेन्टस

person explore access_timeअसार २८, २०७७ chat_bubble_outline0

क्रिस्टियानो रोनाल्डोले पेनाल्टीबाट दुई गोल गरेपछि एटलान्टाविरुद्ध अप्रत्यासित हारबाट बच्दै युभेन्टसले इटालियन सिरिए ए को शीर्ष स्थानमा ८ अंकको अग्रता बनाउन सफल भएको छ ।

खेलमा लामो समय नियन्त्रण राखेको पाहुना टोलीले डुभान जापाटा र रुस्लान मालिनोभस्कीको गोलको मद्दतले टुरिनमा दुईपटक अग्रता लिएको थियो । तर, दुवै पटक रोनाल्डोले पेनाल्टीमार्फत गोल फर्काउँदै खेललाई २–२ को बराबरीमा अन्त्य गर्न सफल भए ।

२८ लिग खेलमा रोनाल्डोको यो २८ औँ गोल हो । यो सिजन सबै प्रतियोगितामा रोनाल्डोले युभेन्टसका लागि ३२ गोल गरिसकेका छन् ।

दोस्रो स्थानमा रहेको लाजियो सासुलोसँग अप्रत्यासितरुपमा आफ्नै घरेलु मैदानमा २–१ गोलअन्तरले पराजित भएपछि एटलान्टाले लिगको दोस्रो स्थानमा उक्लने मौका पाएको थियो । तर, रोनाल्डोले एटलान्टाको सपना चकानाचुर बनाए ।

अन्य खेलमा एएस रोमाले ब्रेसियालाई ३–० गोलले पराजित गर्यो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.