केन्द्रीय संस्करण

नवलपरासी र गुल्मीमा ३ जनाको ज्यान गयो

person explore access_timeअसार २६, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । नवलपरासीमा माछा मार्ने क्रममा  डुबेर दुई जनाको मृत्यु भएको छ । नवलपरासीको बर्दघाट नगरपालिका बाड नं.– १५ चोरघोलमा वनकट्टीस्थित खहरे खोलामा माछा मार्ने क्रममा डुबेर २ जनाको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । मृत्यु हुनेमा सोही स्थानका १८ वर्षीय प्रविन विक र २० वर्षीय सुधिर विक रहेका छन् ।

माछा मार्न गएका बेला चिप्लिएर प्रविन खोलामा खसेपछि बचाउनको लागी सुधिर पनि जादाँ खोलाले बगाएको थियो । उनीहरुलाई खोलाले ५ सय मिटर तल पुर्याएको अवस्थामा शव फेला परेको ५ नम्बर प्रदेश प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ । यता गुल्मीको कालीगण्डकी गाउँपालिकामा पहिरोले पुरेर १ जनाको मृत्यु भएको छ । कालीगण्डकी गाउँपालिका वडा नं.–४ फुस्रे निवासी ६२ वर्षीय यमबहादुर श्रीसको पहिरोमा पुरिएर मृत्यु भएको प्रहरीेले जानकारी दिएको छ ।

घर नजिकै रहेको खेतमा पानी लगाउन बनाएको कुलो सफा गर्ने क्रममा माथिबाट झरेको पहिरोले च्यापेर  उनको घटनानस्थामा नै मृत्यु भएको हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.