केन्द्रीय संस्करण

दाङमा फरार २ अभियुक्त पक्राउ

person explore access_timeअसार २६, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । दाङमा ज्यान मार्ने उद्योग मुद्धा चल्दै गर्दा फरार भएका २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा तुलसीपुर –१२ निवासी २० वर्षका निराजन खड्का र सोही ठाउँ निवासी १८ वर्षका रोशन थापा रहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी निरीक्षक चक्र डम्बरपालले जानकारी दिए ।

उनीहरुलाई तुलसीपुरबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । २०७६ माघ ४ गते तुलसीपुर –६ निवासी २१ वर्षका जितबहादुर मल्ललाई तुलसीपुर –१२ मा ज्यान मार्ने उद्देश्यले कुटपिट गरि भागेका थिए । प्रहरीको अदालतमा पेश गर्ने तयार गरेको छ  । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.