केन्द्रीय संस्करण

सुनको अक्षरमा लेखिएको धार्मिक ग्रन्थ बिक्री गर्न खोज्ने ६ जना पक्राउ

person explore access_timeअसार २५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रहरीले सुनको अक्षरमा लेखिएका धार्मिक ग्रन्थ ५ करोडमा बेच्न खोजेको आरोपमा ६ जनालाई पक्राउ गरेको छ । महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोट र महानगरीय अपराध महाशाखाको संयुक्त टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो । लामा भाषामा लेखिएको (सुनका अक्षरमा) बुद्ध धर्म ग्रन्थ बिक्री गर्न लागिरहेका बेला काठमाडौंको चन्द्रागिरी नगरपालिका–१५ ढुंगे अड्डाबाट उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

पक्राउ पर्नेहरुमा काभ्रे पाँचखालका ४२ वर्षीय जनक गिरी, खोटाङ दिक्तेलका ३२ वर्षीय गेहेन्द्रसिंह आत्रेय, ओखलढुंगा सुनकोसी गाउँपालिका २ का ३३ वर्षीय हरिबहादुर लामिछाने, सोही जिल्ला मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिकाका ३१ वर्षीय सुवासकुमार बस्नेत, नुवाकोट ककनीका ३४ वर्षीय रोशन तामाङ र तारकेश्वर नगरपालिकाका ६४ वर्षीय राजेन्द्र जोशी रहेका छन् । प्रहरी टोलीले १६ पाना बौद्ध धर्मग्रन्थ मोलमोलाई गरिरहेका बेला उनीहरुलाई नियन्त्रणमा लिएको थियो । पक्राउ परेका उनीहरुमाथि थप अनुसन्धान भैरहेको प्रहररीले जनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.