केन्द्रीय संस्करण

लुम्बिनीमा ट्रकको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु

person explore access_timeअसार २५, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । लुम्बिनीमा ट्रकको ठक्करबाट एक पदैलयात्रीको मृत्यु भएको छ । रुपन्देही लुम्बिनी साँस्कृतिक नगरपालिका वडा नम्बर ११ महदेवास्थित हुलाकी सडक खण्डमा पर्साबाट कपिलवस्तु तर्फ जाँदै गरेको लु १ ख ७७७० नम्बरको मिनि ट्रकले सोही स्थानमा बस्ने पैदलयात्री वर्ष ८ को शिव लोधलाइ ठक्कर दिँदा मृत्यु भएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीकाअनुसार ट्रकको ठक्करबाट गम्भीर घाईते भएका लोधको उपचारको क्रममा मेडिकल कलेज भैरहवामा मृत्यु भएको हो । जिल्ला प्रहरीका रुपन्देहीका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपपरिक्षक खडकबहादुर खत्रीले मिनी ट्रक र चालक प्रहरी नियन्त्रणमा रहेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.